ד"ר ליאורה וולדמן

ד"ר ליאורה וולדמן מתמחה במחלות עור בבעלי חיים ובהענקת טיפולים רפואיים-ווטרינריים למגוון רחב של חיות מחמד. את ההתמחות בבעיות עור, אוזניים ואלרגיות עשתה ליאורה בקולג' המלכותי בלונדון. בנוסף, ד"ר וולדמן מבצעת אבחונים לבעיות רפואיות מכל הסוגים, כולל תופעות חריגות או מורכבות. התמחותה בתחום בעיות עור ובדיקות מעבדה מקיפות מאפשרות לצוות המרפאה בהנחייתה לזהות את הבעיה, לקבוע הליך טיפולי פרטני אשר מתאים לבעל החיים ולספק את הטיפול במלואו תחת קורת גג אחת.

ליאורה וולדמן

אודות המרפאה של ד"ר ליאורה וולדמן

ד"ר ליאורה וולדמן הינה וטרינרית כלבים, חתולים, ארנבים, אוגרים, גרבילים, חמוסים, נחשים וציפורים – עם התמחות בבעיות עור בבעלי חיים. המרפאה בהנהלתה מספקת מערך טיפולים רחב: החל בחיסונים, דרך בדיקות קבועות, טיפול במחלות עור טפיליות ובמחלות שמקורן הורמונלי, טיפולי כימותרפיה, סירוסים או עיקורים וכלה בבדיקות מעבדה לאבחון אלרגיות ותופעות שונות. אנו מאמינים כי יחס אישי חשוב מאין כמותו וכל בעל חיים זכאי לקבל את הטיפול המתאים עבורו, כפי שכל בעלים זכאי לשקיפות, להבנה ולתקשורת טובה מול הגורם המטפל. בהתאם לכך, ההחלטה כיצד לבצע את הטיפול מתקבלת לאחר בדיקה מדוקדקת של בעל החיים ולאחר קביעת תהליך טיפולי בתיאום מול הבעלים.

לקוחות ממליצים

ד"ר ליאורה וולדמן מגיעה לביקורי בית

עבור בעלי החיים שאינם מסוגלים להגיע אל המרפאה או עבור בעלים שמתקשים לצאת אליה, נועדו ביקורי הבית. בבית ניתן לבצע אבחון ראשוני של בעל החיים – ואף לקחת בדיקות דם שאותן ניתן לאבחן באופן יסודי במעבדה. במידה ולאחר הביקור תימצא סיבה לכך שבעל החיים יצטרך להגיע אל המרפאה ייעשה כל מה שאפשר כדי להקל עליו ועל בעליו את התהליך. אין כל סיבה שבעל חיים לא יקבל טיפול רק בשל קושי לצאת מהבית, כאשר יחס אישי, פרטני ומדוקדק, שילוב בין ידע, ניסיון עשיר ורגישות יאפשרו לד"ר ליאורה וולדמן להעניק לך ולבעל החיים האהוב שלך את המענה הראוי.

קטעי וידאו מאת ד"ר ליאורה וולדמן

דילוג לתוכן