וטרינר לכלבים

לא סתם אומרים על הכלבים שהם החברים הטובים ביותר של בני-האדם. מחקרים רבים הוכיחו מעל לכל ספק, שגידול כלב בבית תורם רבות לרוגע ולשקט הנפשי. אנשים שחיים בגפם מקבלים ערך עצום מדמות שחולקת איתם את השגרה, האחריות כלפי בעל-חיים מעניקה משמעות רבה לבעלי הכלב וכמובן שהכלב הופך להיות חלק בלתי נפרד מכל משפחה. ככזה – חשוב מאוד לשמור על הבריאות של הכלב, על תנאי מחייה נאותים וטובים וכמובן לספק לו את כל הדרוש לו על מנת שיאריך ימים בבריאות טובה. בחירה של וטרינר לכלבים היא אחת הבחירות החשובות שתעשו – ולפניכם מאמר שיספק לכם את המידע הנחוץ לבחירת הוטרינר ולמה לצפות.

וטרינר כלבים צמוד ומוכר

וטרינר לכלבים הוא רופא של בעלי-חיים, ומרפאות של וטרינרים פזורות בשכונות המגורים על מנת שיהיה קל להגיע אליהן עם הכלב. וטרינריה מתקדמת תהיה מצוידת בכל הציוד הרפואי הדרוש לשם בדיקה, אבחון או טיפול בכלבים ובחיות מחמד באופן כללי. ישנם טיפולים או בדיקות שיש בינם לבין אלה של בני האדם דמיון אך מטבע הדברים הרוב שונים באופן מהותי, שכן הפיזיולוגיה והאנטומיה של בעלי החיים שונים מאלה של בני האדם. ישנן מרפאות שמציעות טיפולים בשעת חירום (ולשם כך פתוחות מסביב לשעון) וישנן כאלה המציעות בדיקות או טיפולים שגרתיים בלבד.

איך בוחרים וטרינר לכלבים?

ישנה חשיבות גבוהה לבחירת וטרינר לכלב שלכם– חשוב שיהיה מקצועי, מנוסה ומיומן, נעים, שיאהב בעלי חיים ואנשים כאחד ובעל תקשורת בינאישית טובה. גם אם מגיעים אליו רק לשם ביצוע בדיקות או חיסונים, כלומר פעולות שגרתיות – חשוב שהכלב ובעליו יחושו בנוח, שאזור ההמתנה יתאים לחיות מחמד ושהשירות בו יהיה טוב ונעים. על הווטרינר להיות מוסמך, בעל רישיון ותעודות המאפשרים לו לעסוק בתחום וחשוב לא פחות – לקבל המלצות מאנשים, מכרים או חברים שסומכים על דעתם ויש להם ניסיון טוב עם וטרינר זה או אחר. ישנם וטרינרים שמציעים שירותים נוספים שחשוב לבעל הכלב לדעת עליהם, כמו למשל מנוי על שירותי רפואה או הגעה לבית הלקוח ואלה יכולים להיות שיקולים מהותיים בבחירה של הרופא שילווה את הכלב.

וטרינר לכלבים

חיית המחמד שלך זקוקה לטיפול מסור מוטרינר המטפל בבעיות עור?​

ד"ר ליאורה וולדמן מתמחה בטיפול יעיל בבעיות עור, אלרגיות ומחלות אוזניים. צור קשר עוד היום עם ליאורה.

ד"ר ליאורה וולדמן – הווטרינרית של הכלב שלך!

ד"ר וולדמן, בעלת תעודות הנדרשות לשמש בתור וטרינר לכלבים, היא בדיוק מה שאתם מחפשים עבור הכלב שלכם. עם ניסיון מקצועי רב ושנים רבות של פעילות למען כלבים וחיות מחמד מכל הסוגים – ד"ר וולדמן מציעה טיפולים ייחודיים שאת ההתמחות שלהם במחלות עור עשתה בקולג' המלכותי בלונדון – פתרון בעיות עור, אוזניים או אלרגיות בקרב חיות מחמד – והיא בעלת התואר במחלות עור Certificate Small Animal Dermatology. הרופאה מגיעה עד בית הלקוח ובכך מסייעת רבות להפחתת העומס והלוגיסטיקה הכרוכה ביציאה מהבית עם כלב גדול או סרבן. 

לאורך השנים רכשה ד"ר וולדמן מיומנויות שמסייעות לה בעבודתה היומיומית, באמצעותן היא מגייסת את שיתוף הפעולה של הכלב עצמו ושל בעליו. המרפאה ממוקמת בחיפה ומצוידת במכשירי רנטגן, אולטרסאונד, חדר ניתוח מאובזר ומיטות אשפוז. כשמגיעים למרפאה – מיד אפשר לחוש שנמצאים בידיים טובות ושהכלב יקבל את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר. ליצירת קשר עם המרפאה ניתן ללחוץ כאן.

אודות המרפאה

ד"ר ליאורה וולדמן מתמחה בבעיות עור ואוזניים ומעניקה טיפולים רפואיים-ווטרינריים למגוון רחב של בעלי החיים. בנוסף, ד"ר וולדמן מבצעת אבחונים לבעיות רפואיות מכל הסוגים, כולל תופעות חריגות או מורכבות.

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן