מרפאה וטרינרית

רפואה וטרינרית עוסקת באבחון, טיפול וריפוי בעלי חיים. כיום, בעלי החיים מקבלים טיפולים מתקדמים, הכוללים שירותי רפואת שיניים לצד טיפול הורמונלי ואנטיביוטי. מרפאה וטרינרית היא המקום בו בעלי החיים שלכם מקבלים את הטיפול לו הם זקוקים כי להמשיך לחיות ולהרגיש טוב. ישנם וטרינרים שבוחרים לטפל רק בכלבים וחתולים, ויש כאלה אשר מטפלים במגוון רחב יותר של בעלי חיים, כדוגמת ארנבים, אוגרים, ציפורים ואפילו נחשים.

מרפאה וטרינרית – האם יש צורך?

כאשר אתם בוחרים להכניס למשפחתכם חיית מחמד, אתם בעצם מכניסים לחייכם תינוק קטן, שבשונה מבני האדם – לא יודע לומר כשטוב או רע לו. בדיוק כפי שעבורכם תחפשו את הרופא הטוב ביותר, כך גם עבור בעל החיים שלכם, שזקוק לטיפולים מונעים בשגרה כדוגמת חיסונים ובדיקות שגרתיות, ועד לטיפולי חירום מורכבים יותר. בישראל, קיימות אלפי מרפאות וטרינריות, וחשוב לבחור את המרפאה המתאימה ביותר לכלב שלכם, שבראשה עומד וטרינר מוסמך ובעל ניסיון.

חיית המחמד שלך זקוקה לטיפול מסור מוטרינר המטפל בבעיות עור?​

ד"ר ליאורה וולדמן מתמחה בטיפול יעיל בבעיות עור, אלרגיות ומחלות אוזניים. צור קשר עוד היום עם ליאורה.

כיצד לבחור את המרפאה הטובה ביותר עבור בעל החיים שלכם?

  • ניסיון הווטרינר – כדאי לבחור בווטרינר שיש לו ניסיון מקצועי משמעותי ארוך-שנים, ומי שהמרפאה שבבעלותו קיימת כבר תקופה ובעלת לקוחות מרוצים.
  • התמחות הווטרינר – ישנם וטרינרים אשר מתמחים בסוגים שונים של מחלות, כדוגמת מחלות עור. אם בעל החיים שלכם סובל מבעיות עור תכופות, כדאי להעדיף לטפל בו במרפאה ייעודית אשר מתמקצעת בתחומה.
  • מרפאה טכנולוגית מתקדמת – בחרו במרפאה אשר מסוגלת להעניק לבעל החיים שלכם טיפולים מתקדמים. מרפאה מתקדמת חוסכת בזמן ומונעת סבל וכאב מבעל החיים שלכם.
  • סל שירותים תחת קורת גג אחת – מרפאה שיש בה חדרי צילום, חדר ניתוח, חדר התאוששות ואפילו אפשרות לאשפוז, תהיה טובה יותר עבור בעל החיים שלכם, שכבר התרגל לרופא אחד ולמרפאה. העדיפו לחפש מרפאה שיש בה את כלל השירותים להם בעל החיים שלכם עלול להזדקק.
  • מיקום גיאוגרפי ונוחות – מרפאות וטרינריות פרוסות ברחבי הארץ, במיוחד בערים הגדולות. חפשו מרפאה אשר קרובה למקום המגורים שלכם כדי שתוכלו להגיע אליה בזמן חירום במהירות המרבית, וכדי למנוע מהכלב שלכם סבל, במיוחד אם בזמן הנסיעה הוא נמצא בכלוב נסיעה שלא נעים לו. יחד עם זאת, אל תתפשרו על מרפאה וטרינרית ברמה נמוכה רק בגלל שהיא נמצאת ליד ביתכם.
  • שעות פתיחה ושירותי חירום מסביב לשעון – גם בעלי חיים עלולים שלא לחוש טוב בשעות הלילה ובסופי-שבוע. בחרו במרפאה אשר פתוחה בימים ובשעות נוחות, ומעניקה שירותי חירום 24/7 או עובדת בשיתוף עם בית חולים וטרינרי קרוב.
  • וטרינר שמגיע עד הבית – לעיתים, אנו נזדקק לשירות של וטרינר עד הבית מסיבות שקשורות בבעל החיים כמו חולי, חשש להדבקה או הידבקות ואפילו סרבנות קשה, או מסיבות הקשורות בנו כמו חוסר זמן או חוסר ניידות. וטרינר שמעניק שירות עד הבית הוא יתרון משמעותי שמקל מאוד על הבעלים ועל החיה.

מרפאה וטרינרית – ד"ר ליאורה וולדמן

ד"ר ליאורה וולדמן הינה וטרינרית לכלבים, חתולים, אוגרים, גרבילים, ארנבים, חמוסים נחשים וציפורים, ובעלת התמחות בבעיות עור ואלרגיות בבעלי חיים. המרפאה של ד"ר וולדמן מספקת קשת רחבה של טיפולים, החל בחיסונים, בדיקות שגרתיות, טיפול במחלות עור טפיליות או הורמונליות, מעבדה לאבחון אלרגיות, טיפולי כימותרפיה, סירוסים או עיקורים ועוד, והכל תחת קורת גג אחת ועם יחסי אנוש יוצאים מן הכלל. בנוסף, מעניקה ד"ר וולדמן שירות של וטרינר עד הבית. והכל

אודות המרפאה

ד"ר ליאורה וולדמן מתמחה בבעיות עור ואוזניים ומעניקה טיפולים רפואיים-ווטרינריים למגוון רחב של בעלי החיים. בנוסף, ד"ר וולדמן מבצעת אבחונים לבעיות רפואיות מכל הסוגים, כולל תופעות חריגות או מורכבות.

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן