וטרינר עד הבית

בעלי החיים שלנו זקוקים לבדיקה ולטיפול רפואי לא רק בזמני מתן חיסונים. לעיתים, בעקבות מקרי חירום או תחושה לא טובה, יש צורך לבקר במרפאה לקבלת אבחון ו/או טיפול. אלא שלא תמיד ההגעה למרפאה וטרינרית ביחד עם חיית המחמד היא פשוטה – בין אם לבעל החיים ובין אם לבעליו. שירות של וטרינר עד הבית נותן מענה אשר מטיב עם כל הצדדים.

וטרינר עד הבית

שירות של וטרינר עד הבית הוא הפתרון האידיאלי עבור מקרים שונים. בין אם מדובר בבעל חיים שעקב סיבה רפואית לא יכול לצאת החוצה או שאתם לא מעוניינים לחשוף אותו בשל הדבקה או שהיציאה מהבית כרוכה בסטס משמעותי לבעל החיים. אם אינכם מעוניינים או יכולים להגיע אל המרפאה, וטרינר עד הבית חוסך לכם זמן וטרחה. ישנם מקרים בהם עדיף שהטיפול בחיית המחמד תיעשה בסביבתם המוכרת – כדוגמת ביצוע חיסונים ראשונים, בדיקות גופניות, בדיקות עור או במקרים של בעל חיים רגזן במיוחד אשר לא אוהב לשתף פעולה. 

אילו שירותים מעניק וטרינר שמגיע עד הבית?

במסגרת שירות וטרינר עד הבית ניתן להעניק טיפולים כדוגמת אבחון, חיסונים, זריקות וכד'. יש לציין שמקרים מורכבים כדוגמת ניתוחים נדרשים להיעשות במרפאה לצד המכשור הרפואי הנדרש וצוות מסייע.

למי מתאים שירות של וטרינר שמגיע הביתה?

  • לגורי כלבים או חתולים אשר נדרשים לקבל חיסון.
  • לחתולים מפוחדים אשר חוויית ההכנסה לתוך ארגז הנשיאה והמפגש עם המרפאה עלולים לגרום להם לחוסר שיתוף פעולה או לטראומה.
  • עבור בעלים של חיית מחמד אשר אינם מסוגלים להגיע אל המרפאה בכוחות עצמם, בין אם בשל סיבות רפואיות, לוגיסטיות או אחרות.
  • לבעלי חיים רגישים. במרפאות וטרינריות, כמו במרפאות עבור בני אדם, קיימת סכנת הידבקות. עבור בעלי חיים חולים או כאלה שמערכת החיסון שלהם חלשה, ביקור וטרינר בבית יהיה עדיף.

חיית המחמד שלך זקוקה לטיפול מסור מוטרינר המטפל בבעיות עור?​

ד"ר ליאורה וולדמן מתמחה בטיפול יעיל בבעיות עור, אלרגיות ומחלות אוזניים. צור קשר עוד היום עם ליאורה.

מה חשוב לבדוק בטרם הגעת וטרינר עד הבית?

לפני הגעתו של הווטרינר, יש לקיים שיחה מעמיקה על מנת להבין את מצבו של בעל החיים, וזאת כדי שהרופא יגיע מצויד בכל הנדרש למתן האבחון או הטיפול על הצד הטוב ביותר, ללא צורך בסחבת או בביקורים נוספים. נוסף על כך, חשוב לבחור ששעת הגעה שהינה מתאימה גם לבעל החיים שלכם ולהרגלים שלו. השעות בהן הוא רגוע יהיו השעות הטובות ביותר לביקור.

שירות של וטרינר עד הבית ללקוחות חיפה והסביבה

רוצים לחסוך לבעל החיים שלכם סטרס מיותר? מעוניינים לחסוך לעצמכם זמן וטרחה? מתוך הבנת צרכיהם של בעלי החיים, ד"ר וולדמן מפעילה מערך של ביקורי בית ללקוחותיה באזור חיפה והסביבה. לתיאום ביקור בית, אתם מוזמנים ליצור קשר.

אודות המרפאה

ד"ר ליאורה וולדמן מתמחה בבעיות עור ואוזניים ומעניקה טיפולים רפואיים-ווטרינריים למגוון רחב של בעלי החיים. בנוסף, ד"ר וולדמן מבצעת אבחונים לבעיות רפואיות מכל הסוגים, כולל תופעות חריגות או מורכבות.

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן